Sejas masāža ar karotēm

Jebkurā vecumā sieviete vēlas izskatīties jaunāki sava bioloģiskā vecuma. Lai īstenotu šo mērķi dzīvē pārstāves daiļā izmanto negaidīti kosmētikas metodes. Spilgts pierādījums, kas apstiprina šo faktu, var kalpot sejas masāža ar karotēm mājas apstākļos – tā ir procedūra, kas šodien bauda neticami panākumus pie sievietēm.

Sejas masāža ar karotēm

Šis ir oriģināls veids, kā ne, prasa laika un finanšu izmaksas, bet kopā ar to, kas sniedz satriecošus rezultātus. Starp citu, skaistumkopšana, skaistumkopšanas saloni uzskatīja, ka, ieviešot šīs metodikas programmu sniegto pakalpojumu var paaugstināt slava, to iestādēm. Apgūt masāžas tehniku karotēm viegli. Tādēļ ir vērts iepazīties tuvāk ar šo neparasto metodi, kas palīdzēs saglabāt svaigumu un izturību sejas ādas pat pieaugušā vecumā.

Sejas masāža ar karotēm

Izstrādāta tehnika, sejas masāžas ēdamkarotes slavens vācu stilists Renē Koch. Tāpat kā visi puikas, viņš bērnībā bieži krita, laužot ceļgalus. Lai atvieglotu stāvokli, dēla un mazināt sāpes, māte slavenības piemērots uz sāp vietām parastu ēdamkaroti. Un, patiešām, šo vienkāršo metodi strādāja – sāpes acumirklī saruka un izzuda tūsku. Koh nolēma šo mājas veids, kā pieteikties skaistumkopšanas nozarē. Jāsaka, ka pirmās prakses ir izrādījušās ļoti veiksmīgas, kā arī neparastu metodi atjaunošanos sāka strauji iegūt popularitāti.

Mūsdienās to plaši izmanto ne tikai sejas ādas atjaunināšanai, bet arī, lai cīnītos ar celulītu. Jāteic, masāža ar karotēm ir ideāls, lai veiktu ērtu mājas apstākļos.

Masāžas veidi, izmantojot karotes

Ir grūti atrast vienkāršākā izpildījumā procedūru, jo masāža ar karotēm. Apgūt paņēmienus var mājās. Lai to izdarītu, vienkārši apskatīt video ar detalizētām instrukcijām veikt manipulācijas. Tiesa, lai veiktu procedūru, nepieciešams pagatavot inventāru – parastā ēdamkarotes.

Speciālisti uzskata, ka rezultāts būs vēl iespaidīgāks, ja rīcībā ir kopa karotēm no sudraba. Jo no skolas kursa zināms, cik noderīgs šis cēlmetāli veselībai. Tāpēc dēļ skaistuma var ziedot n naudas summu un iegādāties labas karotes. Turklāt pie rokas līdzekļi, var iegādāties ēteriskās eļļas. Masāža ar karotēm var būt trīs veidu:

Sejas masāža ar karotēm mājas apstākļos
 1. Aukstā tehnika. Lai to veiktu, nepieciešams: ledus ūdens, pāris lielas karotes ar uzsildītu eļļu (jebkuru augu). Lai uzturētu nepieciešamo ūdens temperatūru, būtu ietilpība pievienot dažus ledus gabaliņus.
 2. Karstā metode. Obligātu noteikt šāda veida procedūras: siltais ūdens, tās pašas eļļas un vienīgā karote.
 3. Kombinēts veids, kā nozīmē, ka aprakstītās metodes. Attiecīgi par šādu sarežģītu procedūru nāksies pagatavot dubultā aprīkojums.

Protams, spriest par to, vai palīdz vai nē, masāža, karotēm, mulčas vai cita veida, var tikai pēc praktiskās pieredzes. Jo katra sieviete ir individuāla. Tāpēc dažām dāmām ir optimāli piemērots, piemēram, pirmais variants, kā citiem palīdzēs uzlabot ādas stāvokli kombinācija ir divi galvenie veidi.

Sejas masāža ar karotēm: pārskatus un rezultāts

Masāžas procedūras sejas, izmantojot karotes ir par šo jūtīgo audums komplekss pozitīvām darbībām:

 • stimulē perifēro asinsriti;
 • veicina liekā šķidruma izvadīšanu;
 • izlīdzina grumbas visvairāk neaizsargātās vietās – ap acīm, uz pieres zonā nasolabial trijstūra;
 • atsvaidzina sejas krāsu;
 • novērš "zilumus" zem acīm;
 • palīdz koriģēt skaidru sejas kontūru;
 • paaugstina ādas elastīgās īpašības.

Par atsauksmēm, ja katru dienu veltīt tikai 10 minūtes, lai veiktu vērtīgu procedūru, tad patīkamas izmaiņas neliks sevi gaidīt. Pietiek paskatīties uz foto pirms un pēc divu nedēļu kursa masāžas procedūras ar karotēm, lai pārliecinātos par to efektivitāti līdzīgas iekārtas.

Lai nostiprinātu rezultātu, ieteicams izmantot kā pamatu dabas taukains krēms. Kosmētiskais līdzeklis var aizstāt ar augu eļļu, par ko jau tika minēts augstāk.

Tagad, iepazīstoties ar funkcijas katru atsevišķu masāžas karotēm , var sākt apgūt paņēmienus, to izpildes.

Spooner sejas masāža

Sejas masāža ar karotēm mājas apstākļos

Sejas masāža ar siltu karoti: izpildīšanas tehnika

Ieteicams iedarboties uz ķermeņa problēmzonām sejas un kakla. Īpaši noderīga šī sejas masāža ar karotēm pēc 40 gadu vecuma, jo šajā vecumā skaidri izpaužas uz ādas vecuma izmaiņas: krunciņu tīkls, krokas, izskats otrā zoda. Lai veiktu masāžas nepieciešams sagatavot 100 grami sviesta (labāk ņemt olīvu produktu), tad pievieno 2-3 ētera rozes, lavandas, piparmētru vai kādu citu augu ekstraktu.

Pēc sagatavošanās posma var sākt pildīt procedūras:

 1. Karoti vispirms vajadzētu paturēt karstā ūdenī, lai tā karstā.
 2. Pēc tam ātri noslaucīt to sausu.
 3. Izliekta daļa no ēdamrīku vajag apliet uz eļļas bāzes.
 4. Masēt seju ieteicams braukšanas virzienā pulksteņrādītāja virzienam. Vispirms iedarbībai ir pakļauts pieres, tad vaigi un pēdējā rinda – vieta, kur parādījās nevēlamu krokas.
 5. Ļoti uzmanīgi, ieteicams veikt masāžas kustības acu zonā, kur ir ļoti maiga ādas virsmu.
 6. Beigt sesiju vērts masāžu kakla zonai, neaizmirstot par delikāts, kā izpildīt kustības.

Vajadzētu pievērst uzmanību arī īpaši punkti. Sākuma punkts atrodas starp uzacīm. Tāpēc jāsāk sejas masāža ar karstiem ēdamkarotes izriet tieši no šīs zonas. Kustēties vajag pa līniju, pieres, deniņu virzienā, sasniedzot zonas matu augšanu.

Šādus svarīgus punktus: deguna spārni, augšējā daļa pinna, zoda, ausu ļipiņām, un atkal zods, tikai apakšējā daļa. Kustēties vajag aprakstīto secību. Visas manipulācijas ieteicams veikt vienu reizi.

Karstā masāža ar karotēm stimulē asinsriti, kas stiprina dermas virsējos slāņos. Ja pareizi un regulāri izpildot procedūras āda īsā laikā iegūs samtainu un veselīgu sārtumu.

Aukstā sejas masāža ar karotēm: izpildes secība

Ir zināms, ka aukstums labvēlīgi iedarbojas uz ādu: stimulē asinsriti, sašaurina poras, tonizē. Uz šīm īpašībām ir balstīta sejas masāža auksto karotēm, ka jebkura sieviete var izpildīt mājas apstākļos. Izpildes secība manipulācijas ir sadalīta šādos posmos:

 1. Sākumā nepieciešams rūpīgi attīra ādu no grima, pēc tam uzklāt mitrinošo krēmu.
 2. Tālāk ir labi atdzesē galvenais darbarīks – karotes daudzumā divas vienības.Lai to izdarītu, viņiem ir nepieciešams vispirms dezinficē, un pēc tam ievietot traukā ar ledus ūdeni. Speciālisti iesaka atdzesēt karotes, masā smalki split ledus.
 3. Kad rīks ir atdzisis, to uz dažām sekundēm jāpieliek uz augšējo acu plakstiņu, bet otru karoti – apakšā. Šāds īstermiņa ietekme uz apgabalu ap acīm palīdzēs atbrīvoties no tumšajiem lokiem un maisiņiem.
 4. Aukstā masāža ar karotēm tiek veikta pēc tradicionālā procedūras līnijām, bet iepriekš galda rīku, vajadzētu apliet ar siltu eļļu. Principā, tehnika, šāda veida masāža ir tieši tāda pati, kā saskare ar karstajām karotēm.
 5. Pirmās procedūras ir pietiekami divām minūtēm. Pēc tam seko katru dienu palielināt ilgumu manipulācijas tieši tāds laiks. Tas ir pēc desmit dienām seansa ilgums ir jābūt vienāda ar 10 minūtēm. Ja tehnika tiek veikta pareizi, pēc pirmās procedūras parādās sajūtas, relaksāciju sejas muskuļus.
Vienkārši un ātri masāža no tūskas, maisi zem acīm

Svarīgs moments! Ja ēdamkarotes slikti slīd pa ādas virsmu, ir vērts palielināt eļļas pamati.

Kombinētā sejas masāža ar karotēm: tehnika un sagaidāmais rezultāts

Kompleksa pieeja vienmēr dod labākus rezultātus. Tā vienlaicīgi sejas masāža ar karotēm ar aukstu un karstu ūdeni, palīdz uzreiz atbrīvoties no visa masīva problēmas. Apvienojot divas tehniķis viena procedūra palīdz likvidēt grumbas un novērst lokus zem acīm, tā atslābina muskuļus un paaugstina dermas tvirtumu.

Šim nolūkam vislabāk derēs galda piederumi no sudraba. Taču var izmantot arī parasto karotes. Ieteicams veikt kontrasts procedūru rīta stundās, jo tas palīdzēs mazināt spriedzi, un tas noteikti uzlabos grādu labu garastāvokli. Pēc tam patīkamā noskaņojumā var doties uz darbu un uzlādēt ar pozitīvām emocijām kolēģiem.

Tātad, kontrastu sejas masāža ar sudraba karotēm būtiski neatšķiras no iepriekšējiem modeļiem etnogrāfijai. Veic to pašu vienkāršas kustības: berzēšana, glaudīšana, pliķēšanu. Šajā gadījumā ir karote, kas darbojas kā matu taisnotāju, jo tiek izmantots izliekta daļa no instrumenta. Ja regulāri veikt sejas masāža ar rezerves piemērošanu, karstā un aukstā karotes, āda būs jaunākiem burtiski acīs.

Karote karstā un aukstā: rekvizīti

Karstā galda priekšmets atšķiras ar tādām spējām:

 • palīdz likvidēt dubultzodu;
 • novērš "vārnu kājiņas" ap acīm;
 • savelk kakla ādas;
 • palīdz koriģēt sejas kontūra;
 • noņem noslīdējuši vietas.

Daudz brīnišķīgas iespējas, un pie auksta "pretstatu", tas ir, ēdamkarotei ar temperatūru ledus. Vēlreiz gribas uzsvērt, ka ēdamrīku no sudraba, tam ir papildu priekšrocības:

 • piemīt nomierinoša iedarbība;
 • atjauno veselīgu sejas krāsu;
 • piešķir dermā samtainu un patīkami matētu toni;
 • atgriež galvenā īpašība jauneklīgāku ādas tvirtumu.

Bez šīm īpašībām, aukstā izstrādājums ir no sudraba, palīdz tikt galā ar kairinājumu un niezi, kas bieži vien parādās pēc kukaiņu kodumiem.

Karotes

Noslēpums kombinētās masāžas

Zinātniski ir pierādīts, ka ietekme kontrastējošas temperatūras atjauno sejas ādu. Tāpēc manipulācijas ar karsto un auksto metāla priekšmetiem it kā atmodina ādas šūnas. Tiem sāk intensīvi noplūde, vielmaiņas procesus, kā rezultātā izskats sievietes mainās uz labo pusi.

Daudz atsauksmes sievietēm, paspējusi novērtēt efektivitāti neparastu masāžas, uzskata, ka kombinētā procedūra sniedz lielāku labumu. Jo iespaidā pretējās temperatūras augu ekstrakti un krēmi ātrāk iesūcās ādas. Katra procedūra piesātina dermā ar barojošiem komponentiem, teicami to mitrina.

Rezumējot, paliek pamanīt, ka efektīvāka un noderīgu procedūru, nekā sejas masāža ar karoti pret grumbām, šodien nav. Tas ir absolūti droša manipulācija, kuru var veikt mājās jebkurā jums izdevīgā laikā. Tas atstāj negatīvu reakciju, ne liek tērēt naudu, lai iegādātos dārgas iekārtas. Pietiekami rokai būt vairāki parasto karotes, lai vienmēr izskatīties nevainojami.

01.10.2019