Pieri grumbas — nav spriedums

Izskats pieri grumbas — nepatīkama estētiska problēma, lai sievietes jebkurā vecumā. Pirmkārt, tāds defekts rodas cilvēkiem ar "dzīvo", ritošā ar sejas mīmikas uzlabošanu. Vispirms krociņas, knapi jūtamas, bet ar laiku tie kļūst vairāk pamanāmas, kad āda zaudē savu agrāko elastību. Par laimi, ir daudz efektīvu veidu, kā tikt galā ar grumbu starp uzacīm.

Grumbas starp uzacīm

Kāpēc parādās grumbas starp uzacīm

Galvenais rašanās iemesls ir problēmas — smags darbs sejas muskuļu augšpusē personas. Kas ir izveidojušās grumbas starp uzacīm var būt vertikālās un horizontālās. Vertikālā krunka parādās dēļ pārāk aktīva sejas mīmikas, intensīvi izsakot nepatiku vai dusmas. Tāds defekts sauc arī par "dusmu rieva". Horizontālas rievas ir novērojami daudz retāk, parasti tie parādās, jo ieradumus bieži jāpaceļ uzacis. Tās var būt vairākas, taču visbiežāk sastopams ir viena, bet diezgan dziļa.

Arī pieri grumbas dalās uz dinamisko un statisko. Pirmie ir redzamas tikai tad, kad sieviete veic noteiktas kustības sejas muskuļiem (ja ir uztraukums, brīdī ļaunprātība vai periodā spēcīgu koncentrāciju). Otrie ir klāt pat tad, ja cilvēks atrodas miera stāvoklī.

Pirmās vecuma pazīmes, kas ir saistīti ar šo problēmu, var parādīties jau pēc 25 gadu vecuma. Līdz 40 gadiem kolagēna izstrāde ir ievērojami samazināts, un, ja nav regulāru kopšanu, krokas starp uzacīm var kļūt par dziļu. Tieši šajā vecumā tādas grumbas parasti pārvēršas no dinamiskās statiskā, kas ir redzams pat ar atvieglinātas stāvoklī.

Papildus pārāk aktīva sejas mīmikas un dabas vecuma izmaiņas, pastāv arī citi iemesli, parādās krokas starp uzacīm:

 • deficīts vitamīnu daudzumu organismā;
 • bieža saules staru iedarbība uz ādu;
 • regulāra solārija apmeklējums;
 • nesabalansēts uzturs;
 • nepareiza ūdens režīmu;
 • kaitīgie ieradumi (pārmērīga alkohola lietošana un atkarība no nikotīna);
 • pielietojums nekvalitatīvas dekoratīvās kosmētikas;
 • pastāvīga miega trūkums;
 • stress un uztraukums;
 • tirgošanās ar sāļiem ēdieniem, saldumiem un stipru kafiju.
Plāksteri, lai cīnītos ar grumbām pieri

Kā atbrīvoties no problēmām

Lai kāds būtu iemesls, lai parādās grumbiņas starp uzacīm, ar pašiem trūkums var un vajag cīnīties. Lai to izdarītu, ir daudz veidi, kā dažādas pakāpes efektivitāti. Var apmeklēt kosmetologu, vērsties pie plastikas vai izgludināt grumbas pats, izmantojot savu "mājas" metodes.

Zāģējam grumbas starp uzacīm mājas apstākļos

Veidus, kā cīnīties ar grumbām bez salona apmeklējuma vienkārši un ir pieejami katrai sievietei. Daudzas no līdzekļu ir pietiekami efektīvas. Pirmām kārtām mēs iesakām sākt sekot savas sejas izteiksmes. Īpaši tas attiecas uz jaunajiem hospital. Vienkārši centies skatiens! Un jau pēc pāris nedēļām jūs noteikti pamanīsiet izmaiņas, ja grumbas vēl nav pārāk dziļas.

Plāksteri kā instruments cīņai ar defektiem

Plāksteri, iespējams, vienkāršākais veids, kā cīnīties ar mīmikas grumbām uz pieres. To izmantoja vēl deviņpadsmitajā gadsimtā aktrises, kurām bija svarīgi demonstrēt skatītājiem ideāli gluda seja. Princips ir vienkāršs: plāksteri jāuzlīmē uz apgabals starp uzacīm, pie tam reizes izlīdzinās. Ja sieviete spontāni sāk saraukt pieri — viņa jūt vieglu diskomfortu. Tādējādi izveidojas sekot sejas izteiksmes.

Šodien progress ir pārvietots uz, sāka pārdot īpašā plāksteri, kas palīdz cīnīties ar grumbām. Tie parasti ir izgatavoti no papīra, un līmējošā pamats veidots uz augu bāzes sastāvdaļas. Rezultāts ir tāds, ka plāksteri fiksē muskuļus starp uzacīm un kontrolē savu mīmiku. Iesakām regulāri izmantot šo metodi, ielīmējot ierīci uz visu nakti un dienas laikā (ejot mājās pa 3 stundām). Efekts būs pamanāms diezgan ātri.

Grumbas starp uzacīm

Receptes mājas ēdiena gatavošanas: maskas, krēmus, eļļas

Ir ļoti daudz kosmētikas līdzekļu, kurus jūs varat pagatavot paši vai iegādāties aptiekā, lai veiksmīgi cīnītos ar grumbām. Pirmkārt, tā ir maska, kas ļauj "viedokļiem vilkt ādu un nodrošina efektu, izlīdzina krokas uz sejas. Apskatīsim dažas receptes:

 • Alksnis. 150 g šķidro medu izkausē ūdens peldē. Pēc tam sajauc to ar ūdeni (3 tējkarotes), un ar spirtu (3 tējkarotes). Dodiet iegūto masu atdzesē un uzklājiet zonai starp uzacīm. Meli ar masku uz sejas 20 minūtes, pēc tam noskalojiet ar siltu ūdeni.
 • Zemeņu. 200 grami nogatavojušās zemenes sasmalciniet, līdz stāvoklim putriņu. Pievienojiet tai pa 0,5 ēdamkarotes olīvu eļļas, šķidro medu un kumelīšu novārījuma. Uzklājiet masu uz grumbas starp uzacīm, uz 15 minūtēm, pēc tam noņemiet masku ar mitru vates plāksnīti.
 • No sezama. Sasildiet nelielu daudzumu sezama eļļas, izmantojot metodi, ūdens pirtis (neizraisa līdz vārīšanās temperatūrai). Uzklājiet masu uz iepriekš attīrītas sejas ādu ar otiņas palīdzību. Atstājiet masku uz vienu stundu, un pēc tam izdzēsiet līdzeklis ar papīra salveti.
 • Rauga. Tas ir lēts un viegli lietojama maska. Tās pagatavošanai 1 ēdamkaroti rauga ielej siltu pienu un ļaujiet nedaudz pastāvēt. Pēc tam uzklājiet masu uz sejas, īpašu uzmanību veltot virsdegunē. Turiet masku uz ādas apmēram 30 minūtes, pēc tam noskalojiet ar siltu ūdeni.

Dabas palīgi cīņā ar grumbām — ēteriskās eļļas. To noteikti vajag jaukt kopā ar pamata. Īpašu efektivitāti raksturo kompozīcijas, pamatojoties uz augu eļļu bāzes, pievienojot, piemēram esteri, piemēram, vīraks, citrons, roze. Viens no populārākajiem receptes nākamais:

 1. Sajauc ar 15 ml eļļām: avokado, kviešu asnu un jojoba eļļām.
 2. Pievienot sastāvā ir 3-4 pilieni esteri vīraks un rožkoka.
 3. Uzklāt līdzekli uz attīrītas sejas apgabalā dziļas grumbas.

Ir zināms, ka koncentrāti, var izraisīt alerģiju vai apdedzināt ādu.

Interesants fakts.

Kosmetoloģiskā palīdzība

Mūsdienu kosmetoloģija piedāvā sievietēm daudz tehnoloģiju, kas palīdz atgūt kādreizējo pievilcību sejas ādas. Starp tiem ir mehāniskās un ķīmiskās peels, aparātu procedūras, un, protams, dažādas vielas un preparāti, kas tiek ievadīts zem ādas. Pēdējā metode tiek uzskatīta par visefektīvāko uz šodienu.

Sloksnes

Injekcijas no mīmisko grumbu starp uzacīm

Ir daudz iespējas, "skaistuma injekcijas", kas ļauj noņemt pieri grumbas. Populārākie no tiem ir šādi:

 • hialuronskābe;
 • Botox;
 • filleri;
 • auto taukus;
 • vitamīni.

Hialuronskābes ievadīšana zem ādas — salons procedūra, kurā novērojams vislielākais pieprasījums. Lieta tāda, ka šī viela palīdz cīnīties ar jebkuru grumbām (dažādas formas un dziļuma). Hialuronskābe nokļūst problemātiskajā zonā ādu, sniedz tai dziļi mitrinošs efekts. Baudot spēcinoša mitrumu, derma tiek tonizēta, kļūst tvirtāka un elastīgāka. Paralēli sākas ādas reģenerācijas procesu, epidermas šūnas aktīvi atjaunojas. Tādā veidā tiek panākts efekts, grumbu noveršanai.

Botoksa injekcijas ne mazāk populāri šodien. Cits nosaukums vielas — botulotoksīns. Tas ir līdzeklis, kas pēc būtības ir inde. Tikai pagājušā gadsimta beigās, tika pētīta apbrīnojamo kosmētiskās īpašības Botox, un kopš 1995. gada viņš aktīvi piemēro korekcijas dažādu veidu mīmisko grumbu, tai skaitā pieri. Preparāts tiek ievadīts problemātisks ādas gabals ar ultraslim adatas. Pēc injekcijas muskuļi uz laiku paralizēts, un šajā atvieglinātas stāvoklī āda izlīdzinās. Efekts no dūriena kļūst vizuāli pamanāms jau nākošajā dienā un ilgst aptuveni 9 mēnešus.

Interesants fakts. Rietumu valstīs ievads Botox zem ādas, sauc par "ēdamistabas procedūru", jo tas aizņem vismazāk laika. Pietiek izcelt pārgājienā salons laikā, ko tai devusi uz pusdienu pārtraukums.

Ir daži nerakstīti noteikumi, kurus ir vērts ievērot faniem Botoksa injekcijām. Procedūru nedrīkst veikt ieviešanai botulotoksīna ar ādu biežāk kā vienu reizi gadā. Ir arī ļoti svarīgi konsultēties par pakalpojumu kosmetoloģijas klīniku, nevis uz pieņemšanu pie "mājas" meistaram.

Bez Botoksa tirgū ir analogi šīs vielas. To piemērošana paredz citas devas procedūras veikšanu. Atšķiras arī cenas un ieviešana dažādu preparātu.

Botox

Vēl viens veids zemādas injekciju — ievads ir tā saucamie filleri. Šīs pildvielas tiek izmantotas kontūrplastikā. Procedūras, pamatojoties uz to parasti veic pēc tam, kad injekciju Botoksa efekta nostiprināšanai (apmēram divas nedēļas). Filleri ir medicīniskie preparāti uz hialuronskābes bāzes. Tie nodrošina "pildījumu" rieva, kas kļūst redzama jau praktiski uzreiz pēc dūriena. Kontūrplastika — vienreizēja procedūra, efekts pēc tās norises ilgst apmēram gadu.

Vēl viens interesants skats "skaistuma injekciju" — ievads problemātiskajām zonām auto-tauku, tas ir savu taukaudu pacientam. Salonos šī procedūra tiek saukta lipofilling. Tauku ņemta no tām ķermeņa daļām, kur tas ir bagātīgs — ar gurniem vai vēdera. Speciālists padara ādas dūriena, veic infiltrācijas ar īpašu šķīdumu, un tad izvelk tauku substrāts ir stulbi-galvenais adatu. Pēc speciālas apstrādes auto taukus ievada ādas plāksteris, kas ir korekcijas.

Procedūru veic vietējā anestēzijā, pēc pusgada jāatkārto. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc procedūras ir novērojams spēcīgs pietūkums sejas, kas ir īpaši pamanāms pēc divām vai trīs dienas. Viņš pilnībā pazūd pēc nedēļas.

Injekcijas vitamīnu arī palīdz no pieri grumbas. Ievads speciālu vitamīnu kompleksu zem ādas ieguva nosaukumu mezoterapija. Lai vēlamo efektu, nepieciešams veikt vairākas sesijas potēm, to skaitu nosaka ārsts. Ja injekcijas vitamīnu notiek pārkāpums integritāti, ādas, kas var radīt infekciju attīstību un dažādas komplikācijas. Iespējams lieli zilumi un pietūkums. Pēc mezoterapijas pāris mēnešu laikā nedrīkst sauļoties un apmeklēt solāriju.

Izvēloties veidu injekcijas, lai likvidētu pieri grumbas, noteikti konsultējieties ar ārstu-kosmetologu.

Vingrošana un face-building

Kā cīnīties ar grumbām var darboties nodarbības speciālu vingrošanu sejai. Pastāv jēdziens face-building, kas nozīmē, ka vingrojumu kompleksi, kuru mērķis ir atbrīvoties no šīs problēmas. Šāda "fitness" sejas ļauj novērst jaunu rašanos krokas starp uzacīm, kā arī padarīt mazāk pamanāmas tiem, kas jau ir klāt. Turklāt, face-building palīdz nostiprināt ādu, paaugstināt tās tonusu un noņemt pietūkumu.

Persona — tas, pēc būtības, receklis muskuļus. To var trenēt, tāpat kā mūsu ķermenis. Daudzas holivudas zvaigznes velta šādu pašu uzmanību vingrinājumiem, lai sejas muskuļus, kā un nodarbībām sporta zālē vai baseinā. Apvienojot face-building ar tradicionālajām metodēm ādas kopšanai, jūs varat sasniegt labus rezultātus cīņā ar grumbām.

Pirms uzsākt vingrošanu sejas, izpildiet tālāk minētās darbības:

Masāža
 1. Notīriet grimu ar ādu, izmantojot ierastos, lai jūs līdzekļus.
 2. Noslauciet sejas ādu ar losjonu.
 3. Uzklājiet plānā slāni mitrinošu krēmu (ja jums ir sausa āda).

Tagad var sākt vingrošanu, lai sejas muskuļus. Bruņojieties ar spoguļa diametrs ir aptuveni 30 cm un izpildiet šādus vingrinājumus:

 • Stingri uzbīdiet uzacis, bet neļaujiet izglītības krokas starp tiem. Lai to izdarītu, viegli piespiediet tos ar pirkstiem. Atkārtojiet vingrinājumu 5 reizes.
 • Nolieciet pirkstus vienas rokas uz sejas tā, lai veidotu trijstūri. Vidējais pirksts ir jābūt virs tilts, rādītājpirksts — sākumā ar kreiso uzacis, un zeltnesis sākumā labo. Vidējais pirksts otrajā rokas lieciet uz nosacītu punktu pie sākuma matu augšanu. Maigi, bet intensīvi, spiediet uz katru punktu, vienlaicīgi velkot ādu starp uzacīm virzienā uz augšu.
 • Lieciet elkoņus uz galda, turiet galvu taisni. Roku nolieciet pāri pieres. Uzmanīgi pull ādu uz augšu, cenšoties saskaņot krokas starp uzacīm. Aizveriet acis un pakāpeniski pārvelciet pirkstu pa ādu uz leju. Nav skatiens un neļaujiet galvu stiept ar rokām. Veiciet vingrinājumu 5 sekundes.
 • Novietojiet vidējie pirksti ir centrēts katrā no uzacīm. Strauji atvelciet to uz augšu, šajā gadījumā, mēģiniet skatiens. Skaitīt līdz 5, pēc tam atkārtojiet pretējā virzienā.

Pēc vingrošanas sejas nepieciešams vēlreiz ādu attīrīt ar pieniņu vai ūdeni ar micellas. Tas ir tikpat svarīgi, kā dušas pēc sporta nodarbībām. Saspringumā muskuļu caur porām tiek izvadīti blakusprodukti, no kuriem nepieciešams atbrīvoties.

26.09.2019