Botoksa injekcijas, lai novērstu sejas grumbu,

Tu esi izmēģinājusi jau simts krēmi, kuru ražotāji solīja, ka no mīmisko grumbu nepaliks ne vēsts, bet vēl skatīt to savā sejā? Tad tev ir vajadzīgi lielāki pasākumi, bet šoreiz krājumi pacietīgi un uzmanīgi aplūko visas funkcijas un kontrindikācijas, lai saņemtu jaunu porciju vilšanās!

Kosmetologs

Botox – tas ir preparāts, pamatojoties uz botulotoksīna A veida aromatizēti ar plazmas albumīnu cilvēka un nātrija hlorīda. Līdzeklis izstrādāts asv kompāniju un ir vairāki kvalitatīvu analogu. Botulīna toksīnu, kas izraisa pārejošu paralīzi, muskuļu šķiedras. Pateicoties šim efektam ārstējas torticollis, šķielēšana, blepharospasm.

Pielietojums kosmetoloģijā

Kosmetoloģijā Botox izmanto, lai izlīdzina grumbas. Neirotoksīna bloķē nervu impulsus, kas liek muskuļiem sarauties. Rezultātā "salnas" āda virs tiem atslābinās un paliek nekustīgs laikā emocionālo sarunu, smieklu, bēdu. Tāda īpatnība mīmika ļauj izlīdzināt ārienes, novērst jaunu rašanos krokas.

Botox izlīdzina mīmiskas krunciņas uz pieres, uzacu zonā, stūros acīm. Sejas lejasdaļā tas mazina deguna-mutes rievas, izpleš leļļu pavedieni pie lūpām.

Preparāts spēj izlīdzināt dažas vietas uz zoda, kakla, dekoltē zonā. Tas mīkstina leņķi smagu žokļa, samazina padušu svīšana padusēs.

Plusi un mīnusi metodi

Korekcija svīšana un mīmisko grumbu Botoksu tiek veikta viena seansa. Klientam nav nepieciešams ilgs laiks, lai sagatavotos procedūrai, nopietni ierobežot sevi, lai pēc tās veikšanas. Smalka adata šļirci un instant tirpšanas sajūtu ļauj iztikt bez atsāpināšanas. Rētas nav redzamas, pat strādājot ar maigu ādu ap acīm.

Galvenais trūkums procedūra botox no grumbām, tiek uzskatīta par īslaicīgu rezultātu. Jau pēc 7-8 mēnešiem preparāts pilnībā izvadās no organisma. Pēc tam būtu nepieciešamas atkārtotas injekcijas. Ar vecumu saistītās ādas izmaiņas nav pakļauti korekcijai neiro-toksīns.

Līdzeklis nav spējīga novērst statiskās grumbas, pigmentācijas plankumi, ādas ļenganumu. Pie trūkumiem attiecas arī augsto izmaksu metodi. Vidējā cena injekcijas – 300 asv dolāri par vienību.

Pagaidu un absolūtiem aizliegumiem

Korekcija un sejas grumbu botulīna toksīna droša veselīga organisma. Saaukstēšanās, hronisko slimību saasinājumiem, kritiskās dienās vajadzētu pārcelt procedūru. Kosmētiskos nolūkos seansi netiek veiktas bērniem līdz 18 gadu vecumam. Pēc 65 gadiem preparāta efektivitāti būs minimāla.

Uz absolūts kontrindikācijām ietver:

Botox
  • cukura diabēts;
  • onkoloģiskās slimības;
  • psihiski traucējumi;
  • grūtniecība;
  • zīdīšanas periods.

Ārsts noliek seanss līdz pilnībā izzūd brūces, skrambas, pinnes, ādas izsitumu. Injekcijas netiek izvirzīti vietās ar molu jebkuras formas un izmēra.

Procedūras etapi

Uz iepriekšējās konsultācijas ārsts apskata ādu, sejas muskuļus, nosaka sejas grumbu dziļumu. Tas liecina klientu ietekmes zonas Botox, stāsta par rezultātu, izšķir mīti par preparātu. Tālāk tiek piešķirts procedūras dienā. Līdz tam laikam ir aizliegts lietot alkoholu, zāles asins atšķaidītāji.

Seansa laikā klients atrodas krēslā. Kosmetologs rubs ādu ar antiseptisku šķīdumu, atzīmē punkta injekcijas. Pēc tam viņš atšķaida preparāts sāls. Lai izlīdzina grumbas uz pieres vēlaties 30 vienības līdzekļus, uzacis – 25 u, zem uzacis – 5 v, ārējiem acu kaktiņiem – 12 vienība uz katru pusi. Injekcijas tiek veiktas šprici ar smalko adatu. Citi instrumenti nav nepieciešami.

Noteikumi nostiprinātu rezultātus

Seanss ilgst 15-40 minūtes. Uzreiz pēc injekcijas klients sajūt vieglu sastindzis. Bet gala rezultāts izpaudīsies tikai par 5-6 dienā pēc procedūras. Šajā laikā tiek nozīmēta atkārtota konsultācija. Ārsts apskata ādu, ja nepieciešams, ievieš papildu vienības līdzekļus.

Visā šīs dažas dienas ir aizliegts izdarīt straujas kustības ar galvu (it īpaši pirmajās stundās). Nedrīkst berzt seju ar rokām, uzlikt masku, lai sadedzinātu pinnes. Vēl divas nedēļas paliek noliegta:

  • dziļa sejas un kakla masāža;
  • pirts un saunas;
  • deju nodarbības, sportu;
  • tvaicējot vai vārot ūdenī ādas, miostimulācija;
  • mehāniskā un ķīmiskā pīlinga.
Pirms un pēc injekcijas

Saņemšana anabolics ievērojami samazina laiku, toksīna iedarbības.

Iespējamās komplikācijas

Botox ir populāra, lai novērstu un novērst grumbu, jo tā ir saudzīga iedarbība. Seansa laikā klients jūt vienīgi vieglu tirpšanas, dedzināšanas, sausuma sajūtu. Šāda reakcija ir normāla. Tas notiek pats no sevis 2-3 dienu laikā.

Ja netiek ievēroti nosacījumi sterilitāti ārsts var ienest infekciju zem ādas. Šis sarežģījums izpaužas ar sāpēm injekcijas vietā, drudzis, stāvokli un vispārēju vājumu. Ārstēšana tiek veikta, izmantojot ārstnieciskus preparātus.

Botox no grumbām var izraisīt un specifiskās blakusparādības darbības. Nepareiza devas un neveiksmīgi izvēlētā punkta injekcijas noved pie zilumi, tūsku, roņi zem ādas. Dažreiz parādās maskas efektu un sejas asimetrija. Tādas komplikācijas nepakļaujas labošanai. Klientam nāksies gaidīt līdz toksīns nav tiks no organisma patstāvīgi.

26.07.2019