Kā atbrīvoties no krunkām uz pieres

Pirmās grumbiņas uz pieres daiļā dzimuma var rasties jau jaunībā. Tas ir atkarīgs ne tikai no ādas stāvokļa, bet arī no mīmikas paradumi, piemēram, brīnās pacelt uzacis, vai, lai pārvietotu tos. Nereti ir diezgan dziļas grumbas uz pieres ir novietoti vertikāli virs tilts, kas var būt sekas slikti izvēlēti briļļu vai kontaktlēcu, kā arī pastāvīgās uzturēšanās saulē.

Šķērsvirziena grumbas jaunām sievietēm parasti ir sekli, bet ar laiku tie kļūst arvien vairāk pamanāmas un dod jūtamu ieguldījumu ārējā novecošanās sejas.

Jo izplatības problēmas ir ļoti daudzām sievietēm (un arī stiprā dzimuma pārstāvji), kas interesējas par to, kā atbrīvoties no krunkām uz pieres. Lai gūtu panākumus, vislabāk ir vērsties pie speciālista-kosmetologa. Viņš novērtēs ādas stāvokli un ieteiks dažādas metodes, kas palīdz samazināt grumbas.

Atkarībā no izteiktības ārējo izmaiņu var izmantot tādas metodes, kā cīnīties pret tiem:

Grumbas uz pieres
 • līdzekļu izmantošana, lai anti-novecošanās kopšana, masāžas, sejas vingrošana;
 • ievads atvasināto botulotoksīna;
 • liftings, izmantojot šķiedrām;
 • mezoterapija un biorevitalizācija;
 • aparātu (dzēšana mīmisko grumbu lāzera, ultraskaņas smas-liftings, RF-liftings);
 • ķirurģiska iejaukšanās.

Anti-novecošanās ādas

Katra sieviete jau 30 gadus, ja viņai parādās mīmiskas krunciņas uz pieres, vajadzētu padomāt par to, kā piemērot krēmu un masku ar pretnovecošanās efektu. Vislabāk iegādāties šos līdzekļus aptiekā vai salonā, jo lielie ražotāji izplata savu produkciju tieši specializētiem tīkliem.

Izmantojot kādus kosmētikas līdzekļus var izlīdzināt grumbas uz pieres:

 • krēms ar kolagēnu krievijas ražošanas;
 • krēms ar mandeļu eļļu, mīmikas grumbiņu izlīdzināšanai;
 • serums grumbu korekcijas;
 • fluīds ar izlīdzina efektu;
 • krēms pret pirmajām grumbām;
 • līdzeklis pret grumbām uz pieres;
 • koriģējošā filleri-sūkalas;
 • izraēlas sūkalas;
 • jebkurš krēms ar botoksa efektu no grumbu, pamatojoties uz Argireline.

Efektivitāte visu šo līdzekļu (izņemot līdzekļus ar botoksa efektu) ir aptuveni tāds pats, mājas apstākļos tie palīdz tikai tad, ja pastāvīgā lietošanā. Jāizvēlas pretnovecošanas krēmi, balstoties uz savām finanšu iespējām un slimnieka individuālas pārnesamības.

Krēmi ar botoksa efektu, vislabāk ir izmantot vecumā līdz 45 gadus, pēc tam tie kļūst mazāk efektīva. Tie ir kontrindicēti grūtniecības laikā un krūts barošanu, nosliece uz tūsku personas. Lietot to nepieciešams divreiz dienā jau 3 mēnešus, efekts saglabājas no pusgada laikā.

Maska pret grumbām uz pieres ir jālieto vienu reizi nedēļā. Jūs varat iegādāties vienu no šīm opcijām:

 • alginate maska ir krievijas ražošanas mērķis ir izlīdzināt grumbas, pat dziļās;
 • maska, ko stiprina uz pieres un palīdz likvidēt grumbas, izmantojot ekstrakta cilmes šūnas;
 • efektīva un lēta maska ar botoksa efektu krievijas ražotāja.
Masāža

Masāža un vingrošana

Masāža un sejas vingrošanu var sākt jau 20-25 gadu vecumā. Šajā laikā āda ir jauna, melns, un regulāri vingrinājumi palīdzēs ilgāk saglabāt to šādā stāvoklī. To vislabāk var veikt, uzklājot uz ādas ēteriskā eļļa, lai atvieglotu masāžas kustību, piemēram, mandeļu.

Vingrošana no krunkām uz pieres:

 • paceļ uzacis un plaši atvērt acis 5 reizes;
 • spilventiņi norāžu un vidējo pirkstu atrodas uz pieres, nezināms seju. – tieši virs uzacīm. Cenšamies pacelt uzacis, kavējot sev ar pirkstiem;
 • nepaceļot pirkstu spilventiņiem, pārvietot ādu uz pieres roku, uz augšu, uz leju, arī 5 reizes;
 • zīmējam uz pieres ar pirkstiem astotnieka, nullēm, labi ierīvējot ādā;
 • kad esat pabeidzis, masāža, uzklājam pret novecošanas līdzeklis.

Vingrinājumi no krunkām uz pieres, nepieciešams veikt ne retāk kā 1 reizes nedēļā pastāvīgi.

Botulinotherapy

Botox korekcijai un, lai novērstu grumbu uz pieres ir ieteicams lietot jau pēc 35 gadu vecuma. Tomēr pārāk agri sākt tās injekcijas arī nav vērts. Vecums, kurā sāk botulinotherapy, ir individuāls. Pirms veikt šādu injekciju ir konsultēties ar ārstu, kurš veiks procedūru, un uzklausīt viņa viedokli.

Ka dur pieres grumbas? Lielākā daļa kosmētisko salonu izmanto botulīna toksīna tipu A, kas, parādoties muskuļu bloķē acetilholīna izdalīšanos. Šī viela ir nepieciešama, lai sūtītu nervu impulsu uz muskuļu šūnām, un padarīt tos samazināt. Botulotoksīna injekcijas kopā ar noturīgu muskuļu atslābināšanu un izlīdzina mīmikas grumbas.

Pulveris botulotoksīna audzē sāls pirms koncentrācijas 200 U/ml Šķīries zāles var uzglabāt ledusskapī līdz pat 8 stundām. Injekcijas veic insulīna šļirci.

Lai izlīdzināt grumbas uz pieres starp uzacīm, zāles ievada 5 punkti: viens virs tilts, divas pār katru manu uzacu. Krievijā nereti tiek izmantots ievads tikai 3 punktus: virs tilts un pār iekšējām malām uzacīm. Kopējā deva parasti ir 50 vienības. Visbiežāk sastopamās nevēlamās parādības ir galvassāpes, ādas apsārtums un sāpīgums injekcijas vietā vairākas dienas pēc lietošanas. Ja tās esamību var veikt parastos pretsāpju līdzekļus.

Dažiem pacientiem rodas ptoze (noslīdējums) augšējā plakstiņa. Lai to novērstu ārstam ir jāievēro devu un vietas preparāta ievadīšanas. Situācija uzlabojas pati, bez jebkādas ārstēšanas dažu nedēļu laikā.

Botulotoksīna injekcijas palīdz atbrīvoties no vertikālās krunkas uz pieres uz laiku līdz sešiem mēnešiem. Pēc tam ievads nepieciešams, atkārtot. Darbība toksīna samazinās masāžas laikā sejas, bieži apmeklējot pirtis vai saunas, solārija.

Atbrīvoties no horizontālās grumbas uz pieres, var arī ar terapijas palīdzību. Tas ir drošs un efektīvs veids, bieži vien izmantots kopā ar injekcijām, pieri jomā. Preparāts tiek ievadīts ar 4-6 punktiem, kas ir kā loka, uz 4-5 cm virs uzacīm. Tas ļauj izvairīties no šāda reta un patstāvīgi spīd komplikācijas, piemēram, ptoze (noslīdējums) uzacis. Kopējā deva botulotoksīna nepārsniedz 60 vienības. Dažos gadījumos tiek izmantots multifokāla ieviešana produkta 10-14 punktu, kas ļauj panākt vienmērīgu efektu un samazināt komplikācijas.

Korekcija grumbas uz pieres, izmantojot botulīna toksīna efektīva tikai tad, ja mīmikas izmaiņām. Citos gadījumos ir nepieciešami vairāk nopietnas iejaukšanās.

Vītne liftings

Vītne liftings

Šī procedūra nozīmē ievads zem ādas plānas pavedieni, kas atliec krunciņas un notur ādu, neļaujot tai lai SAG. Procedūru veic 2 nedēļu laikā pēc botulotoksīna injekcijas. Ieteicama šāda procedūra sievietēm 35-55 gadiem. Vairāk vecumam efekts var būt neapmierinošs.

Lai liftinga tiek izmantoti diegi no saderīga ar audiem cilvēka materiāla. Jaunajiem pacientiem ieteicams dzija pieres no absorbējošie materiālu, sievietēm pēc 40 – dzija no неabsorbējošie materiālu, kas nodrošina ādu. Efekts pēc procedūras ilgums no 2 līdz 5 gadiem. Šie pavedieni ir pakāpēm, mezgliņi, kas āķis par audu un nostiprina tos. Agrāk tika izmantoti zelta diegi, tagad to pieteikumu atteicās.

Manipulācija tiek veikta saskaņā ar vietējo atsāpināšanu. Jāatceras, ka vītne liftings pieres ir efektīva tikai kopā ar botulotoksīna injekcijām, jo mīmikas kustības var noliegt uzglabāšanas darbība šķiedrām.

Rehabilitācijas periods pēc procedūras ilgst līdz 2 nedēļām. Šajā laikā nedrīkst touch pie pieres, mazgāties, gulēt uz sāniem vai uz vēdera – visas šīs darbības var novest pie aizspriedumiem šķiedrām. Efekts, liftinga kļūst labi pamanāms mēnesi pēc procedūras.

Ievads šķiedrām zem ādas pieres ir kontrindicēts, ja pārkāpumu asins recēšanu, alerģiskām slimībām, ļaundabīgajiem audzējiem, grūtniecības un krūts barošanu, ādas slimību gadījumā.

Mezoterapija un biorevitalizācija

Vītne pieres liftings – bieži vien nav pats veiksmīgākais izvēle tieši šajā jomā, tas ir vairāk piemērots sejas ovāla, vaigu. Kā novērst krunciņas uz pieres, izmantojot citas metodes? Daudzos gadījumos vislabāk ir veikt mezoterapiju. Tas intradermālu ievads maisījumi ar barības vielām. Sastāvā šāda kokteiļa ietilpst hialuronskābe, vitamīni, antioksidanti, kolagēns un elastīns un daudzas citas bioloģiski aktīvās vielas, kas uzlabo asinsriti audos un komandas, kas palaiž procesu reģenerāciju, tas ir, pati-atjaunošanos. Rezultātā āda izlīdzinās, kļūst tvirtāka un elastīgāka, uzlabojas tās krāsa, poras samazinās, veidojas liftinga efektu.

Procedūra tiek veikta ar vietējo atsāpināšanu. Ar šļirci, ārsts ievada ādas ārstniecisko maisījumu. Pēc ievadīšanas 1-2 stundas ir iespējams ādas apsārtums. Pēc 1 dienas, injekciju vietās var parādīties nelieli maisiņus – pēdas no adatas, piemēram, ieviešot botulotoksīna. Kopumā procedūra ir labi panesams un tai praktiski nav kontrindikāciju.

Biorevitalizācija – ievadīšana ādā hialuronskābe. Tās sastāvdaļas – pamats ādas, kas notur to ūdeni. Pēc ieviešanas izlīdzinās āda, tās krāsa uzlabojas, samazinās ļenganumu un izteikumu sīkās krunciņas. Tiek izmantots krēms ar anestezējoša iedarbība, reabilitācijas laikā ir 2-3 dienas. Nepieciešams kurss no 3-4 procedūrām ar 2 nedēļu intervālu. Efekts ilgst līdz 1 gadam.

Aparātu metodes

Kā tikt galā ar vairāk nekā dziļām krunciņām, kas saistītas ne tikai ar mīmikas uzlabošanu, bet arī ar strukturālām izmaiņām ādas? Palīgā nāks aparātu kosmetoloģija.

Lāzera iedarbība

Ādas izlīdzināšana ar lāzeru tiek veikta saskaņā ar vietējo atsāpināšanu. Izmantojot virziena stara ārsts veic iztvaicēšanas dziļās epidermas slāņa, kā rezultātā atlikušās šūnas cieši pieguļ gluda pamata – bazālās membrānas. Ir iztvaicēšanas atkārto vairākas reizes, kamēr uz ādas nebūs redzamas mazas lāsītes asins. Tas liecina par to, ka nepieciešamā dziļums ietekmes sasniegts.

Pēc procedūras uz ādas paliek nelieli miziņas, kā arī pietūkums un apsārtums. Šīs parādības ilgst aptuveni nedēļu. Kontrindikācijas šādu procedūru praktiski nav, izņemot ādas slimību pieres.

SMAS-liftings

Ultraskaņas SMAS-liftings ir visvairāk piemērots sievietēm ar plānu ādu. Tā ir balstīta uz uzlabotu elastību slānis, kas atrodas starp ādu un muskuļiem. Turklāt, iedarbojoties ar ultraskaņu tiek uzsākta izglītības jaunus elastīgs šķiedras. Šī metode vairāk der, lai koriģētu bezdarbību audu plakstiņiem, vaigiem, zoda. Tomēr kopā ar citām procedūrām, grumbu korekcijas uz pieres (biorevitalizācija, botulīna toksīna injekcijas un citi) šāda veida iejaukšanās izraisa noturīgu pretnovecošanās iedarbību.

Procedūras laikā tiek izmantota vietējā atsāpināšana, jums ir nepieciešams tikai 1 ārsta apmeklējums. Rehabilitācija praktiski nav nepieciešama, tikai dažu dienu laikā nav ieteicams apmeklēt pirti, sauļoties, nodarboties ar sportu. Ultraskaņas SMAS-liftings vislabāk veikt sievietēm līdz 50 gadiem 1 reizi gadā. Maksimālais efekts attīstās pēc 3-4 mēnešus pēc procedūras.

RF-liftings

RF-liftings ir balstīts uz rekvizītā elektromagnētiskā starojuma palaist procesus dabisko ādas atjaunošanos. Lai cīnītos ar grumbām to ir labi apvienot ar mezoterapiju vai biorevitalization. Lai panāktu efektu, nepieciešamas vairākas procedūras, ar pārtraukumiem 2 nedēļas. Efekts saglabājas līdz 2 gadiem, un jo jaunāks ir paciente, jo viņš ilgāk saglabājas.

Lai procedūras RF liftinga procedūra ir kontrindikācijas:

 • audzēji;
 • sistēmas slimības;
 • ādas slimības;
 • smags cukura diabēts, vairogdziedzera slimības, tromboflebīts.

Plastiskā ķirurģija

Ko darīt, ja sievietei ir jau pāri 50, un viņai uz pieres dziļas grumbas? Tādā gadījumā jādomā par ķirurģijas iejaukšanas.

RF-liftings

Sejas ādas uz pieres ļauj izlīdzināt horizontālas un vertikālas grumbas, pacelt piekārtiem uzacis. Nereti vienlaikus dara plastika – formas korekciju plakstiņu, kā arī uzlabo sejas ovāla liftingu, vaigu korekciju maisiņi zem acīm un citas nepilnības. Šāda iejaukšanās ir parādīts, kas ir vecumā no 40 līdz 60 gadiem.

Operāciju var veikt ar zīmējumu, garo griezumu virs līnijas matu augšanas vai izmantojot endoskopiskā metode, kad griezumi ir ļoti īss. Ar speciālu instrumentu ārsts noņems lieko audumu, pēc tam uzliks šuves ir nemanāmas.

Pēc operācijas ar klasisko metodi (cut) 2 nedēļu laikā pacientē var apnikt pietūkums un apsārtums sejas, nejūtīgums, nepatīkamas sajūtas zonā griezumu. Ja endoskopiskās operācijas sāpju izjūtu praktiski nav, rehabilitācijas periodā samazinās līdz nedēļas. Mēneša laikā pēc procedūras nedrīkst strauji noliekties, nodarboties ar sportu vai fizisko darbu, pārkaršanu persona, lietot alkoholu.

Bez facelift, izmanto parasto SMAS-liftings – sejas slāni starp ādu un muskuļiem, izmantojot ķirurģiskas piekļuves. Jebkura plastiskā operācija tiek veikta vispārējā anestēzijā, līdz ar to pastāv ierobežojumi, lai to veiktu, piemēram, smagas iekšējo orgānu slimības.

Efekts bez ķirurģiskas iejaukšanās var ilgt vairākus gadus, tad operāciju var atkārtot. Pirms plastikas iejaukšanos svarīgi atrast labu klīniku, ķirurgs, kuram var uzticēt savu ārieni. Ja viss ir izdarīts kvalitatīvi, lifts pieres un citām personām nodrošina ievērojami ilgāku atjauninošo iedarbību.

06.04.2019