Korekcija vertikālā rieva: botox, fillerus un citas metodes

Visspilgtāk vecuma izmaiņas, kas parādās uz sejas. Grumbām apkārt acīm, uz pieres, vertikālas grumbiņas virs augšlūpas — lūk, galvenie novecošanās izpausmes, no kurām vēlas atbrīvoties sieviete ir pirmajā vietā.

Korekcija maku-string grumbu

Kāpēc veidojas vertikālās krunkas

Krociņas virslūpas, zoda, smagumu, kuru pastiprinās ar vecumu, sauc vertikālas grumbas. Galvenais iemesls ir viņu izskats ir elastības zudums, ādas un muskuļu tonusa mutē jomā.

Jaunībā muskuļus un audus ap muti pastāvīgi ir tonusā. Jau sākot ar trīsdesmit gadus vecumu, cilvēka āda sāk zaudēt daļiņu dabisko kolagēna un elastīna izstrādi, kas noved pie veidošanos deguna kroku (vertikālas grumbas), izlaidumu lūpām.

Intensitāte patoloģiskā procesa ir atkarīgs no vairākiem faktoriem:

 • individuāla īpašība cilvēka sejas izteiksmes;
 • kaitīgie ieradumi (smēķēšana, alkohols, narkotikas);
 • kontrole tīrības un ādas veselību.

Arī veidošanā vertikālas grumbiņas virs augšlūpas ir saistīts ar pastāvīgu slodzi uz sektoru muskuļu mutes. Muskuļu šķiedras ir pastāvīgā spriedzē: saņemot pārtikas, runājot, smejoties un izteiksmē citu emociju.

Rupjos distances muskuļu nav pievienots kaulu audiem, kuras dēļ ar nelielu spriegumu tie ir izstieptas.

Visvairāk pakļauti agrīnā rašanos vertikālas grumbiņas virs augšlūpas pacientes, kuru profesionālā darbība ir saistīta ar aktīvu darbu riņķveida muskuļu (dziedātāju, mūziķi, skolotāji). Riska grupā iekļauti arī:

 • pacienti, kas strauji nometa liekos kilogramus svara, tauku trūkums zonā lūpu veicina retināšanas audu un grumbu veidošanos;
 • pacienti ar iedzimtu noslieci;
 • cilvēki, kas dzīvo nelabvēlīgos ekoloģiskos apstākļos;
 • pacienti ar vairogdziedzera slimībām, nervu sistēmas traucējumiem.

Lai paātrinātu procesu, veidojot vertikālas grumbas var biežas nakts maiņās (miega trūkums), nepietiekams sejas kopšana (trūkums mitrināšanas un attīrīšanas), pārāk aktīva mīmika, pārmērīga alkohola lietošana un smēķēšana, nepareizs uzturs (trūkst nepieciešamo daudzumu vitamīnu), dzīvošana nelabvēlīgām ekoloģiski rajonos, ilgstoša ultravioleto staru iedarbība, bieži lietot košļājamo gumiju.

Metodes, lai novērstu grumbu maku-string

Korekcijas metodes

Metodes, lai novērstu vertikālās grumbas dažādi, bet visiem ir vienots mērķis — novērst cēloņus parādās vertikālas grumbas un novērstu pasliktināšanos problēmas rašanos nākotnē.

Svarīgi: tikai sistemātiska pieeja, lai atrisinātu problēmu palīdzēs sasniegt pozitīvu efektu korekcijas vertikālās grumbas ātri un nostiprināt rezultātu uz ilgu laiku.

Sākotnējā veidošanās stadijā, grumbas ap muti ir diezgan vienkārši likvidētas ar kosmētisko līdzekļu un sastāvu, kas izveidotas saskaņā ar tautas medicīnas receptēm. Vēlākās attīstības stadijās krokas virs mutes loka, lai to novērstu, tiek izmantoti radikālākas metodes kosmetoloģijā.

Ātri atgūt muskuļu tonusu, sejas, izlīdzina vertikālas grumbiņas lūpu palīdzēs šādi kosmetoloģiskās metodes:

 1. Mezoterapija, biorevitalizācija, kontūrplastika — atbalsta manipulācijas zemādas injekciju preparātiem, hialuronskābes, vitamīniem un mikroelementiem. Arī ar mērķi korekcijai problemātiskajās gabalu zem ādas tiek ievadīts filleri uz hialuronskābes bāzes. Gala rezultāts veiktu datu metodiku piepildīšana ar seklu rievu, normalizē asinsriti, audu barošana, tonusa un elastīguma paaugstināšanās ādas virskārtas personas.
 2. Injekcijas preparātu, kuru pamatā ir botulinum toxin Un neirotoksīna . Botox vertikālās grumbas, pamatojoties uz klauvē nervu impulsus uz muskuļiem rāda mutes, noņem muskuļu spazmas. Kā rezultātā, āda ap muti izlīdzinās, pazūd vertikālas grumbas.
 3. Frakcionēti fototermolīzi — procedūra dozēt apstrādes lāzera staru noteiktās ādas vietās. Fototermolīzi stimulē šūnu atjaunošanās process, daļiņu sintēze kolagēna un elastīna dziļākajos slāņos ādas atjaunošanu.
 4. Procedūra "ELOS" veic kopā divu veidu enerģiju: lāzera un enerģiju radio frekvences viļņiem.
 5. Armēšana — palielināt izturību ādas virskārtas virslūpas, zoda speciāliem diegiem (mezo-pavedieniem). Tie tiek līniju starp lūpu un degunu. Sākumā elastību muskuļiem piešķir masonite, un pēc tam kolagēna pamats, kas uz tiem pieaugs. Metode pastiprināšana procedūru vairākas reizes. Rīkošanas periodiskums — vienu reizi trīs līdz sešiem mēnešiem.

Veidi, ko izmanto zāles

Atkarībā no veida procedūras korekcijas vertikālās grumbas tiek izvēlēti daži preparāti:

 1. Kontūrplastika vertikālās grumbas filler.
 2. Botox.
 3. Mezoterapija.
 4. Bioreinforcement ļauj sasniegt maksimālu efektu ādas atjaunošanos.
 5. Zāles, lai veiktu plazmolifting tiek veikti, pamatojoties uz pacienta paša audus.
Preparātu injekcijas

Indikācijas un kontrindikācijas

Vertikālas grumbiņas virs augšlūpas ne tikai pievieno vecums, bet arī padara drūmu sejas izteiksmi, noguris, nedaudz aizkaitināti. Tieši estētiskā puse problēmas vertikālās grumbas ap muti ir galvenais norāde uz kāzu manipulācijas korekcijas.

Kontrindikācijas procedūras veikšanai novērstu vertikālu grumbiņu ir:

 • stāvoklis grūtniecības, bērna zīdīšanas periodā;
 • individuāla nepanesamība ievadāmā preparāta;
 • hroniskas slimības akūtā formā;
 • ādas jutīgums personas;
 • iekaisums gabalu ādas virskārtas, uz kurām plānots veikt korekcijas procedūras;
 • asins slimības, oncopathology;
 • antibiotiku lietošanas;
 • procedūra ķīmisko vai lāzera sejas tīrīšanas, kas novilkta priekšvakarā.

Blaknes un komplikācijas

Vairumā gadījumu korekcija vertikālā rieva nerada pacientei blakusparādības un smagas komplikācijas. Ļoti reti, izņēmuma gadījumos var rasties paaugstināts jutīgums, apstrādātas ādas zonas, galvas sāpes, kairinājuma sajūtu. Ievadīšanas vietā filler var attīstīties tūska, hematoma. Jau pēc septiņām dienām, šie nepatīkamie simptomi pazūd.

Tehnika korekcijas, kā notiek procedūra

Pozitīvu efektu korekcija vertikālā rieva ir tieši atkarīga no stingras ievērošanas prioritārā secībā visus procesus:

 1. Paciente saņem ārsta konsultāciju, par kopējo kura nosaka veidu, nepieciešamās procedūras, korekcijas, zāles, lai to veiktu.
 2. Pirms procedūras sejas āda tiek sagatavota, tiek attīrīta no dekoratīvās kosmētikas. Uz sagatavotas ādas tiks uzziesta speciāla pieteikums anestēzija. Krēmu apstrādā vajadzīgo zonu ādas, un pēc tam segtās plēvi. Pēc kāda laika iestājas anestēzijas efekts.
 3. Izvēlētais preparāts filleri (izstrādāts uz hialuronskābes bāzes) tiek ievadīts zem ādas ar tievu adatu vai īpašu elastīgs katetrs.
 4. Visas darbības ir jābūt skaidri. Pirmkārt, tiek apstrādātas, lūpu kontūru.

Svarīgi: ja apakšējās lūpas kontūru nav nomainīta, to apstrādā ar profilaktiskos nolūkos.

Visa korekcijas procedūra ilgst vairāk kā pusstundu.

Vēl dažas dienas uz sejas pacients var saglabāties pietūkusi, sāpīga palpē vietās ieviešanas filler. Ja preparāts tiek ievadīts, izmantojot adatas, vietā izdurt var parādīties zilumi.

Sagaidāmais efekts

Sagaidāmais efekts

Notīrīt vertikālas grumbiņas virs augšlūpas var, ievērojot integrētu pieeju, kas balstīta uz trīs pamata principi:

 • regularitāte (visas procedūras notiek pēc noteiktas shēmas);
 • darbības precizitāte (āda virs augšlūpas ir ļoti maiga un plāna), jebkuru neapdomīga kustība, nepareizi piemeklēts preparāts var ne tikai stiprināt jau esošās problēmas, bet arī izraisīt vairākas blakusparādības.
 • pakāpeniskums (preparāts piemeklēts pēc principa palielināt iedarbības aktīvās sastāvdaļas). Procesa laikā korekcijas tiek veikta kontrole dinamikas izmaiņas. Nepieciešamības gadījumā pacientam var tikt piedāvāts efektīvāk, agresīva koriģējošā procedūra.

Tikai kompleksa pieeja problēmas risinājumam vertikālās grumbas palīdzēs sasniegt maksimāli pozitīvu rezultātu: pilnībā novērstu kroku un grumbu ap muti, uzlabot ādas tvirtumu un elastību, sejas ādas virskārtas atjaunošanu procesa ādas šūnu reģenerāciju.

02.07.2019