Plāksteri no grumbu, veidi un lietošanas veidi

Plāksteri no rieva – tā ir lieliska alternatīva Botoksam un citu injekciju. Plāksteri, tāpat kā injekcijas, atslābina muskuļus, novērš to samazināt, bet atšķirībā no Botoksa viņš iedarbojas mehāniski un nerada kaitējumu veselībai.

Grumbu rašanos veicina vairāki faktori:

Plākstera lietošanu
 • samazinās kolagēna;
 • mitruma zudums;
 • negatīvo faktoru ietekme (kaitīgiem ieradumiem, vides faktori);
 • nepareizs uzturs un vairāk.

Pirmās mīmikas grumbas dažreiz parādās pie jaunām meitenēm (20-25 gadi). Iemesls slēpjas pārmērīga emocionalitāte un sejas izteiksmes. Mobilitāte sejas muskuļi ar laiku noved pie pirmo grumbiņu.

Ir ļoti daudz metožu, cīņai ar krunciņām. Plākstera lietošana vecuma izmaiņu novēršanai epidermas var likties jaunums. Bet šī metode, lai novērstu grumbu izmanto vēl senos laikos. Jaunām meitenēm līmēja uz pieres plāksteri, lai viņi nevarēja nevaibstieties. Daudzas sievietes ir pārliecinājušies par augstu efektivitāti ilgas lietošanas cīņā par jaunību.

Kā plāksteri palīdz atbrīvoties no grumbām,

Plāksteri sejas pretgrumbu var iegādāties interneta veikalos un parastās aptiekās. Bet dažas sievietes vilcinās šādu pirkumu, jo nesaprot, kā tā darbojas. Darbības princips šai metodei ir ļoti vienkāršs.

Galvenais iemesls mīmisko grumbu ir pārlieku sejas muskuļu kustīgumu. Ja plāksteris tiek pielīmēts problemātiskajā zonā, viņš fiksē stāvokli, muskuļu un novērš to kustību. Ar noslēgtā pieri grūti savilkt uzacis. Pateicoties tam, muskuļi atslābinās un pieņem pareizo pozīciju. Rezultātā grumbas izlīdzinātas (sīkas, gandrīz uzreiz, bet dziļu nepieciešams laiks).

Plāksteri no krunkām uz pieres un virsdegunē

Šķirnes plāksteru no grumbu

Aptiekās pārdod speciālus plāksterus, lai cīnītos ar grumbām.

Dažreiz sievietes izmanto parastos plāksterus, bet tas ir jādara ar vislielāko piesardzību. Katru no šķirnēm ir savas īpatnības.

Populārākie plāksteri amerikāņu ražotāja, jo tie ļauj efektīvi atbrīvoties no mīmikas grumbas. Pareiza to izmantošana dod iespēju atbrīvoties no sīkām un dziļām rievas uz ādas. Atjaunošanas kurss, gludu ādas stāvoklis ir atkarīgs no ādas stāvokļa un grumbu dziļumu. Lai izlīdzina nelielas grumbas pietiek ar 2-3 procedūras, bet, lai atbrīvoties no spēcīga novecošanās pazīmes, būs nepieciešams aptuveni 2 nedēļu laikā.

Plāksteri ir ne mazums priekšrocību:

 • viegli tiek izmantotas;
 • redzami rezultāti pēc pirmās procedūras;
 • droši;
 • piemērotas dažādiem posmiem personas;
 • pieejama cena.

To izgatavošanai izmanto nebalināts kraftpapīrs un līmējošā pamats cieti.

Šī metode, kā novērst grumbu nekad neizraisa blakusparādības darbībām, ādas kairinājumu un citām nepatīkamām sekām.

Var pielīmēt uz pieres zona ap lūpām, un tā tālāk. Lai cīnītos ar grumbām ap acīm līdzeklis ieteicams stiprināt uz deniņu daļu no sejas, jo ādas vākos ap acīm ir ļoti maigas un plānas, tos var viegli sabojāt.

Kā lietot plāksteri?

Izmantojot šo metodi, pret grumbu nav nekas sarežģīts. Visa procedūra nāk uz leju, lai dažas vienkāršas darbības:

 1. Attīriet sejas ādu ar īpašu līdzekļu. Pirms konsolidāciju "mērces" piemēro mitrinātājs. Pagaidiet, līdz krēms iesūcies.
 2. Ar pirkstiem viegli iemasēt problemātiskajā zonā, lai atslābinātu muskuļus un uzlabot asinsriti.
 3. Noņemiet plāksteri no aizsardzības plēves un nedaudz samitriniet ar ūdeni.
 4. Viegli iztaisnot grumbas (nav pavelciet ādu) un pielīmējiet "turētājs muskuļu".
 5. Pavadiet vairākas reizes ar dvieli vai vates disku, lai viņš labi iestrēdzis.
 6. Pēc kāda laika, noņemiet plāksteri, bet vispirms samitriniet to ar ūdeni. Nenoņemiet to ar spēku, jo tā jūs stiept ādu vēl vairāk.
Plāksteri acu

Ir svarīgi uzklāt plāksteri visā garumā grumbas. Ja nepieciešams, izmantojiet kādu gabalu. Procedūra, grumbu izlīdzināšanai būtu jāilgst ne mazāk par 3 stundām. Ja jums ir dziļākas grumbiņas, piestiprināt plāksteri var uz nakti. Procedūru atkārtot katru dienu.

Kontā japānas kosmetologu arī ir unikāls attīstība. To galvenā iezīme ir pamatā, no aqua-metāla kombinācija noble veida metāla ar ūdeni. Lietojot plāksterus sejas muskuļi atslābinās un grumbas izlīdzinās.

Plāksteri var lietot grumbas zem acīm un virs acīm, atšķirībā no citiem šāda veida produktiem. Apvienojot daļiņām metāla (zelta, titāna, sudraba un tā tālāk) ar ūdeni, notiek bojājumu maigai ādai ap acīm.

Piemērojot šāda veida plāksteru neatšķiras no iepriekš aprakstītās instrukcijas. Pielīmēt to ir nepieciešams iztaisnot viņa grumbas, attīrot seju. Procedūras ilgums kursa parasti ir atkarīgs no stāvokļa, epidermas.

Iegādājoties un lietojot plāksterus, ir svarīgi ņemt vērā, ka viņi atšķiras atkarībā no pielietojuma (lūpām, uz pieres, ap acīm un tā tālāk). Noņemot plāksteri nav mēģināt noplēst nagiem. Samitrināt un maigi notīriet, nav izstiepjot ādu.

Piemērojot parasto plāksteri

Lai cīnītos ar grumbām sievietes izmanto visas pieejamās metodes. Dažas daiļā dzimuma pārstāvju, lai novērstu novecošanās pazīmes pielieto parasto plāksteri. Ja jūs vēlaties pārbaudīt uz sevi šo metodi, dariet to šādā secībā:

 1. Pirms procedūras notīrīt seju. Ieteicams izmantot speciālus kosmētiskos līdzekļus (losjoni, skrubji un tā tālāk).
 2. Vienmēr uzklājiet mitrinošu krēmu plānā kārtiņā. Pagaidiet, līdz tas ir iesūcies, bet nav nožuvusi pilnīgi.
 3. Plāksteri uz plakstiņiem un vaigiem
 4. Parastais plāksteris sagrieziet nelielos gabaliņos. Uzlīmējiet to uz problemātiskās zonas, iepriekš pirkstiem izplatīšanās grumbas.
 5. Viegla masāža problēmu zonām pirkstu spilventiņiem pirms konsolidāciju, lai uzlabotu asinsriti.
 6. Pēc pāris stundām, uzmanīgi noņemiet to "saiti", lai nebojā ādas vākos.

Ja pēc plākstera noņemšanas uz ādas palika pēdas, neuztraucies, pēc pāris minūtēm viņi patstāvīgi pazūd. Parasto plāksteri aizliegts izmantot no grumbu ap acīm, un, lūk, uz pieres, to var droši līmēt.

Speciālisti neiesaka izmantot šo metodi biežāk kā vienu vai divas reizes mēnesī. Āda zem "uzlīmi" neelpo, tāpēc bieži procedūras var vairāk kaitēt, nekā risināt problēmu.

Iezīme plākstera lietošanas ir no grumbu ir relaksējoša sejas muskuļu, kas palīdz izlīdzināt muskuļus. Turklāt regulāri lietojot kosmētiskos līdzekļus sejas muskuļus atceras pareizā stāvoklī, kas novērš to jaunu rašanos novecošanās pazīmes. Šī metode cīņā ar grumbām ir droša, ja jūs izpildiet viegli instrukcijas piemērošanu.

31.05.2019