Lietošanas pieredze Goji Cream

Šo stāstu ar mums dalījās Anete no Chartres. Viņa stāstīs par pieredzi, izmantojot Goji Cream un demonstrēs iegūto rezultātu.

Čau visiem! Mani sauc Anete. Es dzīvoju Francijā — valstī ir skaistas sievietes. Man pašai arī gribējās pēc iespējas ilgāk palikt starp šiem skaistākajām sievietēm, bet vecums dod par sevi zināt. Tas ir-tad arī pamudināja mani piedzīvot atjaunojošs līdzeklis ādai Goji Cream. Mans stāsts nav tikai par to, kā gribas palikt jauna un skaista. Tas ir stāsts par to, kā es esmu atkal atguvusi pašapziņu un vairs atvairīt no sevis vīriešiem!

Tagad man ir jau mazliet pāri piecdesmit, un, ja būt precīzāk — piecdesmit trīs. Dzīvē man tā ir sanācis, ka es pilnībā atdeva sevi vispirms studijām, bet pēc tam darbā. Es šausmīgi careerist! Es strādāju juridiskajā jomā: pastāvīgs pārstrādes, sabeigti nervi un stress — rezultāts ir acīmredzams, turklāt burtiskā nozīmē. Un kaut arī figūra man vienmēr ir bijis samērīgs, jo no visiem šiem stresiem mana seja viņai nemaz nav savienojams. Es kaut kā agri novecojusi: grumbas, lokus zem acīm, uz kakla arī šie "gredzenu Venēras". Un, ja pamanīji, tad uzreiz sapratu, kāpēc manis izvairās no vīriešiem, es izskatos briesmīgi nogurusi un veco. Protams, mana pašapziņa samazinājās ar strauju ātrumu — es nezināju, ko ar to darīt un kā atkal justies jaunai un iekārojamai.

Ar ko viss sākās: mana cīņa ar vecumu

Ja godīgi, tad pirmā mana doma bija vērsties pie botoksa injekcijām vai pie ķirurga. Līdzekļi man tas ir atļauts. Bet tas taču ir tik briesmīgi! Un neviens nevar garantēt, ir 100% veiksmīga. Es vēl sēdēju un domāju, un pēkšņi mana seja "peldēs" vai es izskatīšos, kā silikona lelle. Ārsti man vienmēr bija bail, tāpēc ideja ķirurģiskas vai jebkura cita iejaukšanās bija mani ātri izmest.

Pēc tam man sāka uzpirkt daudz anti novecošanās krēmi, ziedes, tonizējoši un citiem līdzekļiem. Es gāju uz masāžu, pievērsusies meditāciju un aizgāja uz akupunktūru. Cerēju, ka, samazinot stresa dzīvē un pareiza ādas kopšana man palīdz atgūt ādas jaunību. Beidzot esmu iztērējusi kaudzi naudas un nav saņēmusi kaut kādu acīmredzamu rezultātu. Pēc četru mēnešu laikā visā šajā episkā manas rokas sāka nolaisties. Es jau bija gatava samierināties, un jau ir sākusi skatīt bukleti ķirurģijas klīnikas.

Kļūt jaunāka par pāris nedēļām? Vai tas ir reāli?

Iepakojums Goji Cream

Informāciju par krēmā ar godži ogām uzdūros nejauši kādā no sociālajiem tīkliem. Vairāk par visu mani pārsteidza, ka stāsts par sievieti, kas par to stāstīja, bija ļoti līdzīga ar manu pašu. Fotogrāfijas "pirms" un "pēc" ir ļoti daiļrunīgi — sieviete tiešām jaunākiem. Tā lietošanas pieredze Goji Cream ļoti mani iedvesmoja! Es uzreiz pasūtīju līdzekli. Turklāt cena Goji Cream no Hendel's Garden — tas ir tas, kur mazāk izmaksu operācijas un visu pārējo, ko jau esmu izmēģinājusi.

Iegūtais rezultāts no Goji Cream

Izmantošana Goji Cream sākās mani, kā tikai klāt ilgi gaidītais sūtījums ar krēmu. Es esmu visu darījusi pēc instrukcijas: noskaidroti ādu, ko izraisa krēmu un sāka gaidīt brīnumu. No rīta es pamanīju, ka sejas krāsa ir uzlabojusies un pazuda lobīšanos. Pēc nedēļas mani poras bija pavisam nemanāms, jā, un pāris sarkaniem plankumiem, arī kaut kur pazuda. Šī lietošanas pieredze Goji Cream forši, man pacēla garastāvokli!

Es turpināju izmantošana Goji Cream naktī, tā kā pa dienu es vienmēr kaut kur steidzos un krēmiem man nav laika. Vēl nedēļu esmu novērojusi, ka grumbas sāka izlīdzināties. Kā man to bija daudz: un starp uzacu, gan arī lūpu kaktiņos, un acu zonā. Viņi kaut kā kļūst mazāk dziļas un nav tik pamanāmi. Daži kolēģi darbā sāka izjautāt, nav kļuvusi, vai es izmantot kādu modes šobrīd kosmētiku.

Galu galā, kad pirmā krēma bundžiņa beidzās, es ieraudzīju sevi no jaunas puses. Man izskatās atjaunota, atpūtusies. Grumbu un it kā nav bijis! Pat uz kakla tie ir kaut kur pazuduši. Bet tieši kakls izsniedz vecums. Es paliku ļoti apmierināta ar savu pieredzi, lai izmantotu Goji Creamun gatavojas atkārtot. Plus, man patīk tās struktūra un kā tā aizsargā mani no saules. Esmu pārliecināta, ka viņš mani glābs ne tikai no novecošanas, bet arī no pigmenta plankumiem, tā kā es daudz laika pavadu ārā.

Lietošanas pieredzi Goji Cream, pirms un pēc lietošanas

Pašapziņa atgriezās. Man uzreiz sagribējās sakārtot savu garderobi, iet kaut kur pastaigāties, pat ne no satikšanās vairs atteikties! Tagad man nav nepieciešams izvēlēties restorāni ar blāvu apgaismojumu, lai pustumsā nebija redzams grumbas. Es manāmi emboldened, ir kļuvusi droša un viegli saskarsmē ar pretējo dzimumu. Tieši pēc veiksmīgas pieredzes izmantošanu Goji Cream es atradu sevī drosmi iepazīties ar vīrieti, kas man sen jau patika. Tagad mēs tiekamies un sākam domāt par kāzām!

Un, lai gan mūs saveda nav sejas krēmu, bet tieši izmantošana Goji Cream man palīdzēja kļūt jaunāka un atgūt pārliecību. Un ar pārliecinātu par sevi sievieti jebkurš vīrietis grib iepazīties, ticiet man! Ir skaista jebkurā vecumā — tas ir reāli! Mana pieredze ar Goji Cream — tiešs pierādījums. Un, starp citu, grumbiņas kā pazuda, tā vairāk un nav parādījušies. Nekādu botox šādu rezultātu jums nedos. Un šeit, un sastāvs ir dabīgs, un briesmīgas procedūras nav nepieciešams. Veiksmi :)