Atsauksmes Goji Cream

 • Elizabete
  Es jau sen skatījās uz reklāmu un atsauksmes Goji Cream no hendel's garden. Nolēma izmēģināt pāris mēnešus atpakaļ. Rezultāts ir lielisks! It īpaši dziļās grumbas uz kakla un acu kaktiņos praktiski pazuda. Krēms pietiks ilgam laikam, ka ļoti priecē. Var smērēt plānu kārtu, līdzeklis tērēts taupīgi, un rezultāts ir pamanāms gandrīz uzreiz.
  Goji Cream
 • Emīlija
  Iegādājies goji cream kopā ar mammu, lai mēģinātu kopā. Man 40 gadi, bet mammai 62. Tā, lūk, man tagad sejas āda samtaina un gluda, bet mammai pazuda grumba starp uzacīm. Uzreiz izskats ir mainījies! Krēms darbojas 100%!
  Goji Cream
 • Artjoms
  Nopirku sievai goji cream uz mūsu kāzu jubileju. Visi baidījās, ka viņa apvainosies, sak, es to uzskatu par veco. Bet rezultāts no krēma pamanīju pat es!!! Tāpēc ne par kādām sūdzībām, nevis runas. Tagad viņš ir grēcīga lieta, domāju, ne nopirkt, vai, sev bundžiņu. Gribas savu skaistuli kā ko saskaņot! Vispār, nav sviedri un nopirkt. Uzskata par vīrieša viedokli — viedokli neatkarīgu ekspertu!
  Goji Cream
 • Anastasija
  Paņēmu nesen Goji Cream, pamēģināju vispirms dienā uzklāt, bet citu reizi vakarā. Jā, sejas krāsa uzlabojas, sāka izlīdzināt krunciņas vietās, kur āda ir īpaši žāvēti. Tikai krēmu vajag lietot pirms gulētiešanas. Tad viņš paspēs iesūkties, un nevajag no rīta apnikt pirms grims. Lai gan mana draudzene, kad arī sāka to lietot, uztriepes īpaši no rītiem, lai āda no saules nav sauss. Nu man āda ir taukaina, tā ka, es uztriepi pirms gulētiešanas.
  Goji Cream
 • Ralfs
  Skaidra lieta, ka visādiem krēmiem un trikiem lieto galvenokārt sievietes. Bet tā nu ir sanācis, ka es jau pie četrdesmit gadiem sāka rūpēties par savu ārieni. Godu tas man nedara, bet es visu mūžu smēķējuši. Un sakarā ar šo personu, sāka meklēt kādu vecs, neglīts. Es atmetu smēķēšanu, bet tas, kas ar savu ārējo izskatu darīt — nav skaidrs. Jautāju meitai, ka jā, varbūt ir kādi līdzekļi vai procedūras. Viņa man šo Goji Cream ieteica, parādīja rezultātus pirms un pēc. Nu es nopirku. Un, kaut es īpaši šo faktu nav sveci, krēmu lietoju katru dienu pirms gulētiešanas. Un tiešām sāka izskatīties jaunāki. Kaut kā ir kļuvis svaigs, sejas krāsa kļuva veseli. Iesaku!
  Goji Cream
Vērtējums Goji Cream
4.3
24